Kompletne rozwiązanie dla każdej instalacji

System QF jest produkowany z ocynkowanej blachy, charakteryzuje sie dużą trwałością i gładka powierzchnia. Poszczególne elementy posiadają zawinięty brzeg, na który zakładana jest klamra QF (quick fit – szybkie łączenie). Klamra wewnątrz posiada uszczelkę, zapewniającą szczelność połączenia.

System jest łatwy w montażu, nie wymaga specjalnych narzędzi. System QF posiada pełen zakres łączników i trójników w tym rozgałęzienia , adaptery, redukcje, zasuwy ręczne i automatyczne. System ułatwia indywidualne dopasowanie do istniejących już instalacji

Podstawowe korzyści systemu QF:

  • łatwa i szybka instalacja
  • regulacja długości poprzez teleskopowe łączenie elementów
  • gładkie powierzchnie wewnętrzne zapobiegają zatykania się kanałów
  • elementy QF mogą być stosowane ponownie po demontaż

Elementy rurowe o przekroju kołowym standardowo zakończone są przeżłobieniami / falcami, które umożliwiają łatwy i szybki montaż za pomocą opasek łączeniowych lub za pomocą owiercanych kołnierzy / flanszy. Nasz system montażu pozwala w bardzo prosty sposób rozbudować lub zmodernizować istniejącą instalację przy minimalnym poniesieniu dodatkowych kosztów. W skład systemu rurowego o przekroju kołowym z blachy ocynkowanej 0,75 mm do 1,25 mm wchodzą m. in. rury, kolana, trójniki, zasuwy ręczne i sterowane automatycznie, redukcje, przejścia, łączenia, podwieszenia, jak i również wszelkiego rodzaju specjalne kształtki wg zaleceń zamawiającego, węże elastyczne, itd.